top of page
YumaSPA.jpg

Vítejte ve vlasovém wellness

v novém standardu péče

Připravili jsme pro Vás cestu ke komplexní péči o vitalitu a zdraví Vašich vlasů i vlasové pokožky, počínaje trichologickým vyšetřením pod mikroskopem, přes OXY péči o vlasovou pokožku, UMA SPA péči o vlasy, až po nastavení správné domácí následné péče pro trvalý efekt zdravých a vitálních vlasů.

A jelikož tuto péči považujeme za základ pro všechny, nestavíme ji do role náležitě naceněného luxusního nadstandardu, protože zdravé vitální vlasy a správně funkční vlasová pokožka jsou klíčovým základem pro tvůrčí mistrovskou práci kadeřníka, která vám následně dělá dobrou vizitku v osobním i profesním životě.
 

Trichologie_b.jpg

Trichologie

Bez kvalitní diagnostiky vlasů, kořínků a vlasové pokožky nelze nastavit správnou péči pro podporu růstu a zdraví našich vlasů.

S pomocí trichologického mikroskopu s vysokým rozlišením se spolu podíváme na vlasovou pokožku pěkně detailně, aby nám neuniklo nic podstatného pro nastavení správné peče, nebo její korekci v čase. Odhalíme tak případné dermatitidy, i začínající, zdroje nepříjemných svědivých pocitů, lupy, ale i neúčinné techniky domácí péče při mytí a sušení hlavy. Jednou za čas vyšetření obětujeme i jeden vlas s kořínkem, abychom pod mikroskopem zjistili jeho vitalitu a případnou indikaci možných růstových potíží. Z testu pružnosti vlasu pak odhalíme, po čem vaše vlasy touží, jestli po dodání hydratace, nebo keratinu.

Toto vyšetření by mělo být provedeno několikrát do roka, protože vývoj stavu vlasové pokožky i kvality a růstu vlasů je dynamický a proto je třeba tyto změny v průběhu roku sledovat a přizpůsobovat k nim péči.

Peeling pokožky

Peelingem vás zbavíme šupinek odumřelé pokožky, zbytků vyhojených dermatitid a lupů, zkrátka všeho, co zhoršuje podmínky růstu vlasů i životní komfort jako takový.

Čeká vás vleže umytí hlavy, čištění vlasové pokožky příjemnou funkční masáží a teplý zábal směsi himalájské soli a léčivých olejů.

V případě diagnostiky je peeling základem pro další péči o pokožku séry aplikovanými pod vysoce koncentrovaným kyslíkem. Pokud si jej zařadíte do pravidelné péče, ať již před stříháním, nebo v mezičasech periody barvení, zajistíte si tak vyšší účinek pečujících produktů v domácí péči a tím i průběžnou vysokou kvalitu vlasů.

2_SPA_a.jpg
Oxy.jpg

OXY péče

Všichni se snažíme pečovat o svojí pleť, abychom si ji co nejdéle udrželi pevnou, pružnou a hebkou. Vlasovou pokožku ale nevidíme, a tak zůstává tak trochu mimo naší zvýšenou pozornost. Přitom udržování správné funkčnosti jejích mazových žláz je klíčem pro tvorbu ideálních podmínek růstu vlasů ze zdravých a vitálních vlasových kořínků.

YUMA SPA rituál

Při této japonské relaxační proceduře, hloubkově pečující o vlasy ve volné i koncentrované páře, zapracujeme pečující produkty hlouběji do struktury vlasových vláken, než to dokáží regenerace u běžné aplikace při mytí vlasů. Vlasy tak přijmou mnohem více a efekt je výraznější a s delší účinností.

 

Současně se díky propracovanému systému masážních technik uvolní ztuhlost podkoží vlasové pokožky pro ideální prokrvování všech jeho vrstev, aby se ke kořínkům dostávalo více kyslíku a potřebných živin.

UMA SPA rituál je ideálním spojením vysoce účinné péče s relaxací, na kterou si ve shonu všedních dní jen obtížně hledáme vyhrazené místo. 

Yuma.jpg
bottom of page