top of page

CENÍK SLUŽEB

PLATNÝ OD 1.1.2024

* komplet = včetně mytí stříhání a stylingu
 

** cena dle pracnosti a časové náročnosti účesu a případného líčení


cena "od" = za 1 tubu nebo základní dávku materiálu (odvíjí se dle délky a hustoty vlasů)

Dámská foukaná

650 / 770 Kč (kadeřníci / Lucka)

Dámský střih a foukaná 

740 / 895 Kč (kadeřníci / Lucka)

Pánský střih s mytím

468 / 570 Kč (kadeřníci / Lucka)

Dětský střih

290 Kč

Předškoláci

220 Kč

Barvení komplet*

od 1.880 / 1.990 Kč (kadeřníci / Lucka)

Trvalá Dulcia komplet*

od 1.780 / 1.890 Kč (kadeřníci / Lucka)

Melírování komplet*

od 1.850/ 2.160 Kč (kadeřníci / Lucka)

Melírování s přelivem komplet*

od 2.620 / 2.930 Kč (kadeřníci / Lucka)

Společenský účes**

od 800/ 1.100 Kč (kadeřníci / Lucka)

Svatební účes s 1 zkouškou**

od 2.970 Kč (Lucka)


VLASOVÉ WELLNESS

Trichologická diagnostika

300 Kč

Diagnostika vlasů a vlasové pokožky pod trichologickým mikroskopem s konzultací. Odhalíme spolu kondici vlasů, kořínků i stav a případné problémy pokožky. Je nezbytná pro správné nastavení péče ve vlasovém wellness i pro následnou péči v domácím prostředí.

Peeling vlasové pokožky

550 Kč


Čištění vlasové pokožky směsí himálajské soli s arganovým olejem zbaví pleť odlupujících se šupinek a krust dermatitid. Ideální procedura před OXY péčí. U citlivějších pletí doporučujeme po peelingu jednodenní odstup od další péče. K této péči, pokud je objednána samostatně, je vždy třeba objednat i foukanou po SPA v ceně 425 Kč.

Oxy péče o vlasovou pokožku

250 Kč + cena zvoleného séra (150 - 200 Kč)


Správnou péčí o vlasovou pokožku vytváříme ideální podmínky pro vývoj vitálních a zdravých vlasových kořínků, které jsou základem dobrého růstu a přirozené obnovy vlasů. Při správné následné domácí péči lze vyřešit řada dermatitid (kromě lupenky a seborei), problémy s lupy, svěděním a pod.

K této péči, pokud je objednána samostatně, je vždy třeba objednat i trichologickou diagnostiku vlasové  pokožky v ceně 300 Kč pro zvolení vhodného pečujícího séra. U následného pravidelného využívání OXY péče je periodická kontrolní diagnostika bezplatná.

Regenerace vlasů v páře

500 Kč

30 minut hloubkové regenerace vlasů ve volné páře, která dodá Vaším vlasům hydrataci nebo doplní keratin. Masáž hlavy současně prokrví a uvolní ztuhlost vlasové pokožky. Ideální doplněk ke službě Mytí, stříhání a foukání. K této péči, pokud je objednána samostatně, je vždy třeba objednat i foukanou po SPA v ceně 425 Kč.

Yuma SPA rituál

1.300 Kč

50 minut Japonského pečujícího rituálu v parním zábalu pro intenzivní hloubkovou regeneraci vlasů s masáží vlasové pokožky s doplněním hydratace nebo keratinu. K této péči, pokud je objednána samostatně, je vždy třeba objednat i foukanou po SPA v ceně 425 Kč.

Vlasové wellness komplet

2.250 Kč


120 minut péče s relaxací. Kompletní vlasová wellness péče s trichologickou diagnostikou, Yuma SPA rituálem, sérem pod kyslíkem a relaxačním odpočinkem s jemnou masáží zad mycím boxem. K této péči, pokud je objednána samostatně, je vždy třeba objednat i foukanou po SPA v ceně 425 Kč.

bottom of page