top of page
IMG_85842_1000_quad.jpg

Lucie Harrerová

Majitelka a hairstylist salonu

"Mám ráda praktické účesy a precizní střihy pro každodenní nošení, vystihující mou klientelu a do kterých promítám svojí vášeň, lásku k oboru a celoživotní vzdělávání."

V roce 1993 jsem navázala na kadeřnickou historii mého pradědy a pustila se celým svým srdcem do kadeřnické profese, která se stala mým životem. Svojí práci miluji a nezapomínám při ní na své začátky, ani na své kořeny. Měla jsem velké štěstí v podpoře mé rodiny a tak i když máme dnes úspěšný luxusní kadeřnický salon, má do něj otevřené dveře každý bez rozdílu, protože ten vyrostl od nuly na lidech, kteří u nás hledali pomoc s jejich vlasy a naší pozornou péči ocenili trvalou přízní až do svého skonu.

Koncem roku 2023 jsem obdržela od prestižní Haute Coiffure Française pozvánku, abych po boku nejlepších kadeřníků světa pečovala o hodnoty a poslání krásného kadeřnického řemesla a byla vzorem i učitelem nastupující generace kadeřníků. Je to pro mne velikou ctí a ocenění celoživotní práce. Přesto však zůstávám tou stejnou Luckou z čížkovického kadeřnictví, která si s vámi, než chytne barva, vždycky ráda to kafíčko vypije :).

Vaše Lucka ♥

bottom of page