ZDRAVÍ NÁS VŠECH JE PRO NÁS PRIORITOU

Průběžně preventivně zajišťujeme, abyste přicházeli do vydezinfikovaného prostředí  našeho salonu bez obavy z možné virové nákazy a mohli si tak naší péči náležitě užít. 

AKTUÁLNĚ: provoz salonu

 OTEVŘENO ZA PODMÍNEK STANOVENÝCH VLÁDNÍM OPATŘENÍM

Prozatím pro klienty platí povinnost při vstupu do provozovny služeb prokázat se v daném čase platným potvrzením o negativním antigenním nebo PCR testování provedeným certifikovaným odběrovým místem, nebo potvrzením o očkování nebo prodělaném virovém onemocnění COVID-19. 

Pro období úředně vyhlášených zpřísněných karanténních opatření máme v našem salonu připravená nadstandardní hygienická opatření, aby v jeho prostorách nemohlo docházet k přenosům virových nákaz mezi klienty přes obsluhující personál a inventář, se kterým přicházíte do styku.

Po každém klientovi vždy vydezinfikujeme mycí zónu i kadeřnickou obsluhu a vždy máme pro vás připravenou vydezinfikovanou a vypranou pláštěnku, vydesinfikované kadeřnické nástroje a plochy, se kterými přicházíte do přímého kontaktu. Kadeřnické obsluhy máme s dvoumetrovým odstupem mezi křesly.

Váš příchod do salonu

 • Vstup do salonu pouze s bezventilkovým respirátorem třídy FFP2 nebo srovnatelným, který si nasadíte ještě před vstupem do salonu. 
   

 • Vstup do provozovny je vládním opatřením povolen pouze osobám s platným potvrzením o negativním antigenním nebo PCR testování provedeným certifikovaným odběrovým místem, nebo potvrzením o očkování nebo prodělaném virovém onemocnění COVID-19.

  Potvrzení ke kontrole může být předloženo ve formě tištěné i elektronické.

  O kontrole potvrzení je proveden zápis do evidenční knihy v rozsahu osobních údajů vyžadovaných nařízením. Tato evidence je přístupná pouze orgánům státní správy, nebo státem pověřených, pro výkon dohledu nad dodržováním tohoto epidemiologického opatření a pro trasování při zachycení nakaženého, po dobu uvedenou v nařízení.


  Bez platného potvrzení nelze vstoupit do prostoru provozovny! Pro osobní objednání nebo nákup produktů bez platného potvrzení prosíme zaklepejte a vyčkejte našeho příchodu, budete obslouženi na terase.
   

 • Osoba s příznaky respiračního onemocnění nebo horečky nesmí být obsloužena a pobývat prostorách provozovny ani s platným potvrzením.
   

 • U vchodových dveří máte k dispozici dezinfekci k vydezinfikování rukou.
   

 • V případě, že před vstupem do salonu nebudete mít bezventilkový respirátor třídy FFP2, je možné si jej od nás zakoupit za 60 Kč.
   

 • Prosíme o dodržování 2 metrového odstupu od ostatních klientů.

Toaleta

 • Před použitím toalety si můžete ještě sami ošetřit postřikovou virucidní desinfekcí dle návodu záchodové prkénko, splachovadlo a vodovodní baterii u umyvadla.
   

 • Před odchodem z toalety si umyjete ruce antibakteriálním mýdlem, vysušíte jednorázovými papírovými ručníky a ošetříte virucidní postřikovou dezinfekcí.

Platba

 • Ačkoliv budeme preferovat bezhotovostní placení kartou, platba hotovostí zůstane zachována.

Při odchodu

 • Rozloučíme se verbálně bez podání ruky s úsměvem v očích.
   

 • Jednorázovou roušku budete moci vyhodit do určené sběrné nádoby u vchodu do salonu.

VÁŽÍME SI VAŠÍ PŘÍZNĚ A DĚLÁME TO PRO VÁS RÁDI