top of page

ZDRAVÍ NÁS VŠECH JE PRO NÁS PRIORITOU

Průběžně preventivně zajišťujeme, abyste přicházeli do vydezinfikovaného prostředí  našeho salonu bez obavy z možné virové nákazy a mohli si tak naší péči náležitě užít. 

AKTUÁLNĚ: provoz salonu bez omezení vládním opatřením

V našem salonu jsme trvale zavedli nadstandardní hygienická opatření, aby u nás nemohlo docházet k přenosům virových nákaz mezi klienty přes obsluhující personál a inventář, se kterým přicházíte do styku.

Vždy máme pro vás připravenou vydezinfikovanou a vypranou pláštěnku, vydesinfikované kadeřnické nástroje a plochy, se kterými přicházíte do přímého kontaktu. Kadeřnické obsluhy máme s dvoumetrovým odstupem mezi křesly.
 U vchodových dveří máte k dispozici dezinfekci k vydezinfikování rukou. Na toaletě je pak k dispozici antibakteriální mýdlo, virucidní desinfekce a jednorázové papírové ručníky. Pokud užijete v prostorách salonu svojí nebo nabízenou jednorázovou roušku, budete ji moci při odchodu vyhodit do vyhrazené sběrné nádoby u vchodu do salonu.

Cokoliv byste v rámci prevence pro svůj pocit bezpečí u nás uvítali, stačí říci a v rámci našich možností se Vám budeme snažit vyjít vstříc.

VÁŽÍME SI VAŠÍ PŘÍZNĚ A DĚLÁME TO PRO VÁS RÁDI

bottom of page