ZDRAVÍ NÁS VŠECH JE PRO NÁS PRIORITOU

Zajistit bezpečné prostředí našeho salonu tak, abyste si naše služby mohli dopřát i nadále nejenom s pocitem bezpečí, ale v bezpečí opravdovém, je pro nás stejně důležité, jako poskytování služeb vysoké kvality. Proto jsme pro periodická období zvýšeného rizika virové nákazy COVID-19 připravili v našem salonu nadstandardní hygienická opatření, aby v jeho prostorách nemohlo docházet k přenosům virových nákaz mezi klienty přes obsluhující personál a inventář, se kterým přicházíte do styku.

My před každou vaší návštěvou zajistíme, abyste přicházeli do vydezinfikovaného prostředí bez obavy z možné virové nákazy a mohli si tak naší péči náležitě užít.

Váš příchod do salonu

 • Vstup do salonu pouze s rouškou, nejlépe jednorázovou zdravotnickou s úvazem za uši, kterou si nasadíte ještě před vstupem do salonu. My vás budeme obsluhovat v účinných ochranných pomůckách pro zamezení přenosu případné nákazy přes nás.
   

 • Po vstupu do salonu vyčkáte u dveří na změření teploty. Dle vládního usnesení osoba s teplotou vyšší než 37 stupňů nesmí být obsloužena a pobývat prostorách provozovny.
   

 • U vchodových dveří budete mít k dispozici dezinfekci k vydezinfikování rukou.
   

 • V případě, že po vstupu do salonu nebudete mít jednorázovou zdravotnickou roušku, kterou bude možné umazat od barev či jiných kadeřnických přípravků, nabídneme vám jednu z našich zásob a mimo salon si ji nasadíte.
   

 • Udržování 2 metrového odstupu od ostatních klientů.

Toaleta

 • Před použitím toalety si můžete ještě sami ošetřit postřikovou virucidní desinfekcí dle návodu záchodové prkénko, splachovadlo a vodovodní baterii u umyvadla.
   

 • Před odchodem z toalety si umyjete ruce antibakteriálním mýdlem, vysušíte jednorázovými papírovými ručníky a ošetříte virucidní postřikovou dezinfekcí.

Platba

 • Pro platby v hotovosti budeme přijaté peníze ukládat do denních karanténních pokladen. Peníze vydané námi budou mít za sebou min. 3 denní karanténu, takže by měly být bez životaschopných virů. Ačkoliv budeme preferovat bezhotovostní placení kartou, platba hotovostí zůstane zachována. Tímto opatřením chceme především přispět ke zvýšené ochraně seniorů využívajících našich služeb a platících hotovostí.

 

Při odchodu

 • Rozloučíme se verbálně bez podání ruky s úsměvem v očích.
   

 • Jednorázovou roušku budete moci vyhodit do určené sběrné nádoby před vchodem do salonu.

V souvislosti s nařízenými hygienickými opatřeními je od 11.5.2020 aktualizovaný ceník služeb.

VÁŽÍME SI VAŠÍ PŘÍZNĚ A DĚLÁME TO PRO VÁS RÁDI

RODINNÉ ŘEMESLO

Kořeny naší rodinné kadeřnická tradice sahají až do 30. let minulého století k předku Josefu Jelínkovi, kadeřnickému mistru, který měl prestižní kadeřnictví v Praze na Václavském náměstí. V jeho odkazu dnes pokračujeme pod rodinnou obchodní značkou HARRER'S fashion hair.

ADRESA SALONU

HARRER'S fashion hair

Salon Elisabeth

Jiráskova 4

411 12 Čížkovice

Tel.: +420 608 445 669

salon@harrers.eu

salon.harrers.eu

OTEVÍRACÍ DOBA

09:00 - 20:00   Pondělí - Pátek

09:00 - 16:00    Sobota

I když se snažíme maximálně vycházet vstříc, doporučujeme raději se telefonicky objednávat s dostatečným předstihem.

 • Black Instagram Icon
 • Black Facebook Icon

 © Veškerý obrazový obsah je chráněn autorským právem. Vykonavatelem autorských práv je Lubomír Harrer (viz. kontakty výše).